UROCZYSTE ROZPOCZECIE ROKU

SZKOLNEGO 2014/2015

1 września 2014 roku został zainaugurowany rok szkolny 2014/2015. Uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszony gość zgromadzili się w budynku szkoły o godzinie 9.30. Uroczystości rozpoczął pan dyrektor Waldemar Potęga: przywitał Wójta Gminy Radzyń Podlaski Wiesława Mazurka, rodziców, uczniów oraz pracowników szkoły.

Dwa miesiące temu ze świadectwami w ręku z radością rozpoczęliśmy wakacje. Czas jednak płynie nieubłaganie i oto W kalendarzu pojawiła się data 1 września, dlatego wracamy do szkoły, choć za oknem czujemy jeszcze zapach lata. Czeka nas kolejny rok zdobywania wiedzy, poszukiwania i dociekania tajemnic. Szczególnie do tej wędrówki zapraszamy oddział przedszkolny, który po raz pierwszy przekroczył próg naszej szkoły. Mamy nadzieję, że szkoła będzie dla was drugim domem, a także miejscem w którym nawiążecie wiele nowych znajomości. Stoimy dziś u progu nowego roku szkolnego. Cieszymy się że jesteście z nami. i poznacie wielu wspaniałych nauczycieli. Wszystkim uczniom życzymy wiary w siebie i w swoje możliwości. A nauczycielom i pracownikom szkoły cierpliwości, optymizmu oraz zawsze dobrego humoru i sukcesów na polu naukowym i wychowawczym.